MUZYKA, NASZE ŻYCIE I NASZA PASJA

Jest dla nas najważniejsza. To ona wyznacza kierunki, którymi podążamy. Pozwala nam wyrazić wszystko to, co w życiu najistotniejsze.

Dobra rzecz w muzyce to to, że gdy Cię trafi, nie czujesz bólu.
Bob Marley

To truizm, iż Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne. W naszej twórczości i sztuce kierujemy się wyłącznie szczerymi emocjami i radością przeżywania Muzyki. To właśnie ona pozwala nam przetrwać.

GRZEGORZ TURCZYŃSKI
wokal | ukulele | puzon

 

Absolwent Wrocławskiej Akademii Muzycznej. Człowiek orkiestra – w dosłownym tego słowa znaczeniu: wokalista, puzonista, ukulelista… kompozytor przeboju „Jak Ptak”. Grzegorz gra ponadto w składzie The Lions (finaliści „Must be the Music”) oraz jest wykładowcą we Wrocławskiej Szkole Muzyki Nowoczesnej. Wcześniej przez wiele lat współpracował z czołowymi muzykami z kraju, muzyki z pogranicza jazzu i world music. Jego ciepła barwa głosu przykuwa uwagę wielu entuzjastów muzyki, szczególnie tych, którzy cenią sobie dorobek artystyczny Stinga lub zapomniane utwory klasyków soulu, jazzu czy popu.  Sesyjnie udziela się również w innym projektach i wydawnictwach muzycznych.

janusz kula
gitara akustyczna | klasyczna | ukulele

Gitarzysta, kompozytor, aranżer. Człowiek Renesansu, który urodził się z gitarą w ręku, ale także jeden z najbardziej uzdolnionych ukulelistów w tej części świata. Brzmienie Janusza rozpoznawalne jest od pierwszej nuty i jest absolutnie nie do podrobienia. Muzycznie zafascynowany twórczością zespołu The Beatles, Paco de Lucią oraz jazzem. Całkiem prywatnie miłośnik natury, wina i brandy… optymista poszukujący wytchnienia w różnych zakątkach naszego pięknego globu.

KAMIL RUBIK
PERKUSJONALIA | BOOKING MANAGER | PR

W zespole The Sunny Side odpowiedzialny za sekcję rytmiczną. To właśnie on wybija rytm na
congach, cajonie, shakerach, akcentując na chimesach. Wielki miłośnik kultury i muzyki latynoskiej, dla którego to sztuka bez końca.  Kamil to również producent wydarzeń artystycznych, event manager oraz poliglota – włada biegle trzema językami obcymi: hiszpańskim, niemieckim, angielskim. Człowiek pełen entuzjazmu i wulkan dobrej energii.